Iva Kubelková ve Varech

Rozhovor s modelkou a dnes již spíše moderátorkou Ivou Kubelkovou, který vznikl spontáně během líčení v Dermacol VIP lounge.

Jaký je váš oblíbený film?
Velmi těžká otázka. Já filmy miluji a myslím, že každá doba má svůj ikonický film, který měl na ni zásadní vliv. Například si pamatuji, že mně kdysi velmi imponovala Kleopatra s Elisabeth Taylor, ten film si spojuji i s obdobím mého dospívání a velmi se mi tehdy líbil. Obecně mám ráda historické velkofilmy, ty mě baví a vždy se na ně ráda podívám. Nevadí mi, když je tam častokrát i trochu fantazie, jednoduše, jsem schopná si vychutnat jakýkoli film, když je dobře udělaný.


Jaký je váš program ve Varech
Pokud jde o náš program v Karlových Varech, pro nás jako rodinu je velmi výjimečný, už od samého začátku. V sobotu jsem moderovala módní přehlídku Beáty Rajské, na níž měla zároveň svou premiéru i moje dcera Natálka, takže jsme to všichni velmi intenzivně prožívali. Byla to její první velká přehlídka a po molu jsme se prošli i společně, což byl pro mě velmi silný emotivní zážitek. Já sama jsem na molu nestála již mnoho let, proto jsem si vybrala z Beátiny kolekce kožené kalhoty a kabát, které asi nejlépe korespondovaly s mými pocity, které tento krátký návrat provázely ? Samozřejmě, chystám se na množství jiných akcí, program mám dost nabitý, ale věřím, že bude čas i na filmy. Rada bych viděla film s Julianne Moore, na to se chystáme.


Spojení Dermacol a Beátou Rajskou?
Já sama s Dermacol spolupracuji již více než 15 let a velmi si tohoto spojení vážím. Mám radost, že díky této spolupráci stále mohu být inspirací pro mnohé ženy. Mám také radost, že Dermacol se začal podílet, partnersky i sponzorsky na kulturních akcích, které potřebují podporu od značek, jako je Dermacol. Například módní návrhář si díky tomu může dovolit udělat z prohlídky mnohem větší zážitek.


Jak vznikla myšlenka zapojit dceru do módní přehlídky?
Celá kolekce byla inspirována pohádkovými motivy a sama Beata říkala, že by se jí hodil někdo, kdo je ještě na rozhraní ženy a dívky. Natálii bude za několik měsíců 15 let a chtěla si to zkusit. Myslím, že každý člověk by měl mít možnost si zkusit to, po čem touží a o čem si myslí, že by ho bavilo, protože je to je jediná možnost jak zjistit, zda je to to, co by ho naplňovalo. Zejména v případě modelingu, kde to zvenku vypadá častokrát jinak, než to ve skutečnosti je. Chce to spoustu disciplíny a jako každá profese má své náležitosti.

Bez jakého kosmetického pomocníka nevyjdete z domu?
Pro mě jsou to jednoznačně korektory Dermacol Matt Control v tuhé tyčince, neuvěřitelně dlouho vydrží a jsou voděodolmé. Já se s nimi na dovolené častokrát i koupu, protože moje pleť má sklony k pigmentacím, které potřebuji zakrýt. Na tento produkt nedám dopustit, a to jsem je za posledních 22 let opravdu vyzkoušela hodně. Korektorů je na trhu obrovské množství a tento je pro mě jednoznačně jeden z nejlepších, proto ho mám vždy při sobě. Miluji také řasenky Dermacol a momentálně nové rtěnky Iconic. Mají krásné odstíny, výborně hydratují a tím, že je to balení 2 v 1, člověk má okamžitě po ruce rtěnku i konturku.