Cartier spouští web pro milovníky hodinek

V důsledku zrušení letošního ročníku hodinářského salonu Watches & Wonders spouští dnes hodinářský dům Cartier webovou stránku www.cartierwatchmakingencounters.com, kterou věnuje prezentaci svých hodinářských novinek. Ty jsou letos ve znamení nečekaných setkání tvarů a myšlenek, které Cartier rozvíjí a promítá do svých hodinářských kreací.

První model, se kterým digitální platforma své návštěvníky seznámí, je Pasha, kultovní hodinky domu, které od svého vzniku v roce 1985 přicházejí v nové interpretaci. Svými výraznými kódy a výjimečným designem posouvají hranice tradičního hodinářství. Pasha je pro Cartier letošní stěžejní kolekcí a celosvětově se představí začátkem září. Cartier Watchmaking Encounters představí také nové dámské hodinky Maillon, skutečný klenot ve zcela novém designu s vysoce ženskou elegancí; či hodinky Santos XL, rozšířenou verzi modelu představeného na loňském salonu v Ženevě. Vždy inspirován svým vlastním dědictvím, Cartier vytvořil speciální limitovanou edici Santos-Dumont nebo model Tank Asymétrique, jež je součástí kolekce Cartier Privé. I tyto modely mají na webu svoji vyhrazenou sekci. Platforma zahrnuje také exkluzivní kolekci vzácných hodinek, jež jsou ve výjimečném dialogu mezi šperky a hodinářstvím.

Ve světle současných událostí věříme, že je důležité zachovat interakce s našimi klienty po celém světě prostřednictvím různých kontaktních bodů a nabídnout jim možnost seznámit se s hodinářskými kreacemi domu Cartier. A právě spuštění webové stránky Cartier Watchmaking Encounters je perfektní integrací do tohoto přístupu. Objevením nové digitální platformy Cartier mohou návštěvníci prozkoumat naše novinky, služby i hodinářskou duši Cartier,“ říká Arnaud Carrez, Marketing and Communication Director Cartier International.

Foto: archiv Cartier