PRVNÍ GOLFOVÉ HŘIŠTĚ PGA NATIONAL OTEVŘENO

Oficiálně otevírá nové a jediné osmnáctijamkové golfové hřiště PGA National Czech Republic s licencí PGA National v České republice. Je součástí Oaks Prague, který se nachází v Nebřenicích jihovýchodně od centra Prahy.

Oaks Prague je unikátní developerský koncept, který zahrnuje nejen luxusní rezidenční bydlení, ale také mateřskou školu či boutique hotel, nabízející špičkové služby a prvotřídní vybavenost jako například spa a wellness, stylovou restauraci, množství obchodů, golfové hřiště PGA National Czech Republic, golfovou klubovnu s restaurací, lounge a prodejnu s golfovým vybavením, golfový simulátor a další sportoviště, jako například tenisové kurty nebo jezdecké centrum. Oaks Prague nabízí také služby concierge, které obyvatelům a hostům zpříjemní každodenní život.

Golfové hřiště PGA National Czech Republic bylo navrženo světoznámým architektem golfových hřišť a průkopníkem udržitelného designu Kylem Phillipsem. Kyle je zakladatelem společnosti Kyle PhillipsGolf Course Design a jeho styl je velmi osobitý. „Golfové hřiště PGA National Czech Republic je situováno do nádherné české venkovské krajiny a využívá různých zákoutí a výhledů, díky kterým si hráči hřiště zapamatují. Měli jsme příležitost vytvořit nejen prostředí pro špičkové golfové zážitky, ale také revitalizovat a restaurovat historický zámek a jeho okolí, včetně lesů,“ říká Kyle Phillips. PGA National Czech Republic splňuje nejvyšší standardy designu a kvality povrchu hřiště, je na něm možné pořádat mezinárodní profesionální golfové turnaje a současně na něm mohou hrát i členové a návštěvníci.

Golfisté si na PGA National Czech Republic mohou zahrát od středy do neděle. Přestože je členství v klubu momentálně limitováno, je možné se zapsat na čekací listinu pro sezonu 2021 nebo si zarezervovat Tee Time na webových stránkách golfového klubu. Hosté si mohou vypůjčit golfové vozíky a hole značky Callaway.

PGA National Czech Republic je domovem akademie PGA National s driving range s travnatými odpališti, místy pro trénink krátké hry a dvěma greeny na patování. Svou hru si zde golfisté mohou zlepšit na individuálních či skupinových lekcích, pod vedením kvalifikovaných trenérů s licencí PGA.

„Vidět zájem, spokojenost a nadšení hráčů z hřiště PGA National Czech Republic Oaks Prague nám přináší velkou radost a už se těšíme, až po dokončení náměstí v městečku a bytových domů v srdci Oaks Prague, přivítáme první obyvatele,“ uvedl Pavel Tatyanin, člen dozorčí rady společnosti Arendon a.s., která Oaks Prague realizuje.

Golfová sezóna v PGA National Czech Republic trvá od dubna do listopadu. V roce 2021 bude v renovovaném zámečku v Nebřenicích otevřena nová golfová klubovna. Hostům Oaks Prague nabídne stylový interiér, v němž bude zázemí s golfovým obchodem, šatnami, restaurací, kavárnou a barem. Příjemnou atmosféru navodí venkovní terasy s výhledem na golfové hřiště.