Domácí rituály proti stresu z dalekého orientu

Některá období jsou náročnější než jiná jak fyzicky, tak duševně. Nezbývá tak než nacházet způsoby, jak si zpříjemnit každý den a doplňovat zásoby optimismu. Péče o tělo je rozhodně jedna z cest, jak přijít na pozitivní myšlenky, a proto pro vás máme tipy na domácí antistresové rituály s kosmetikou Sabon, kterou si můžete nechat doručit až ke dveřím.

Už jste někdy slyšela o peelingu vlasové pokožky? Právě to je totiž první krok ke krásnějším a zdravějším vlasům. Kromě toho, že je masáž hlavy neuvěřitelně příjemná a uvolňující, použití peelingu na vlasovou pokožku pomáhá stimulovat krevní oběh a vlasové cibulky. Navíc také odstraní odumřelou kůži a zbytky stylingových produktů, kterých se běžným mytím jen těžko zbavuje.

Ultimate Scalp Scrub, Sabon, 630 Kč

Nic nezní jako větší relax, než horká koupel s vůní levandule. Koupelová sůl Sabon z Mrtvého moře je nasycená aromatickým levandulovým olejem, který úžasně provoní celou koupelnu a pokožku dokonale hydratuje. Minerály z Mrtvého moře uvolní svaly a postarají se o doplnění hořčíku, sodíku, vápníku a dalších důležitých prvků pro zdravou pleť.

Koupelová sůl levandule, Sabon, 390 Kč

Rozmazlujte sama sebe nebo si k masáži přizvěte někoho na pomoc… Tělový olej se svůdnou vůní, jako je například pačuli a vanilka, vás ihned přenese do orientálního hammamu, kde se jakýkoliv stres rozplyne jako mávnutím kouzelného proutku..

Tělový olej pačuli, levandule, vanilka, Sabon, 440 Kč

O své ruce bychom měli dbát pravidelně, jsou totiž jednou z prvních věcí, které si na druhých všímáme. Navíc jsou naše dlaně a prsty plné akupresurních bodů, pomocí jejichž stimulace můžeme uvolnit napětí. Zvláčnit unavené ruce pomůže maska Sabon, která obsahuje bambucké máslo a vitamíny C a E.

Maska na ruce, Sabon, 270 Kč