Šaty pro život, který žijete právě vy tady a teď

Co žena, to jiný módní vkus, jedno ale máme společné, celý život hledáme ideální šaty, takové, co budou zároveň stylové, slušivé, pohodlné, kvalitní a jedinečné. Pokud jste takové ještě nenašly, představujeme vám šaty od Mikely.

Značka Mikela da Luka, kterou dnes oblékají jak módní influencerky, umělkyně, manažerky i maminky na mateřské, vznikla původně jako koníček grafické a web designérky Michaely Tlusté. Svůj minimalisticky styl a vášeň pro design otiskla do triček pro kamarády, kteří si je okamžitě zamilovali a jejich tvůrkyni nadšeně podporovali v nápadu vytvořit celou kolekci. Ta, po několika letech práce, pochybností a vylepšování, byla uvedena v roce 2014.  A z koníčku se stala práce na více než plný úvazek. „Grafický design je v mých modelech neustále přítomen,“ říká sympatická Michela a dodává“ „Každé šaty její jsou speciální a šité na míru. Jsou výjimečné, stejně jako naše zákaznice.“ Udržitelnost malé firmy byla od samého začátku nutností. Postupně vznikal tým lidí, kteří se v různé míře a formě práce z malých krejčovských dílen, domova i kanceláří podílejí na výrobě, logistice a distribucí konkrétních kousků oblečení.

Přestože dnes značka Mikela da Luka čítá i mikiny, trička, legíny a další kousky vzájemně kombinovatelných oděvů, pilířem zůstávají šaty. Šaty, které poznáte na první pohled. Jsou originální, perfektně střižené, z kvalitních nežmolkujících materiálů, se signifikantními potisky, jež jsou natištěné ruční trvanlivou technikou. Jejich finální podoba se vždy přizpůsobuje konkrétním přáním a požadavkům zákaznice, ať už jde například o barvu, celkovou délku, typ a délku rukávů, výši rozparku, ale i výstřih či kapsy. Pokud si nejste jistá, co by nejlépe slušelo právě vám, sympatické dámy z showroomu v pražské Myslíkově ulici vám rády poradí a mnoho modelů je na místě přímo k vyzkoušení a koupi. A tady se vracíme zpět na začátek, ať už se chystáte na elegantní večírek, stylovou party, do práce, na rande nebo s dětmi na procházku, u Mikely najdete ty pravé šaty, které nebudete chtít odložit.