Tiffany & Co. oslavuje první kolekci s umělcem Pharrellem Williamsem

Tiffany & Co. uspořádalo exkluzivní event na oslavu uvedení nové kolekce Tiffany Titan by Pharrell Williams v ikonickém vlajkovém obchodě na Fifth Avenue: The Landmark.

Exkluzivní večer zahrnoval koktejly v soukromém patře The Landmark a poté intimní večeři. Pharrell Williams a hosté jako ROSÉ, Blake Lively, Anitta, Rosalía, KAWS, Pusha T, Gabrielle Union, A$AP Rocky, Hannah Einbinder, Ayo Edebiri, Daniel Arsham, Maggie Rogers, Tyshawn Jones a další se zúčastnili oslavy a zářili v oslnivých designech značky Tiffany & Co.

Kolekci Tiffany Titan od Pharrella Williamse inspirovanou tvarem trojzubce, charakterizují ostré hroty na detailech náhrdelníků, náušnic, náramků a prstenů, které jim dodávají punkového ducha. Kolekce oslovuje jednotlivce s jedinečným myšlením a silou osobnosti, kteří vyhledávají neobyčejnost.

Tiffany Titan by Pharrell Williams bude k dispozici letos v květnu exkluzivně na Tiffany.com v USA a v The Landmark v New Yorku. Kolekce bude celosvětově dostupná v obchodech Tiffany & Co. a Tiffany.com až v červnu.

Foto: Tiffany & Co.