Nádech alchymie a přírodní ingredience spojuje značka Alqvimia

Před více než 35 lety si jeden z novodobých mistrů prastarého umění alchymie zvolil vlastní cestu uprostřed zlatých odlesků destilačních přístrojů a nablýskaných zkumavek. Symfonie vůně dokonale sladěných esencí mu vnukla novou vizi: Dosažení dokonalé krásy prostřednictvím transformace těla i mysli. A nyní přichází zcela nový produkt, který s naší pletí udělá divy.

Jedná se o pleťový nektar Radiance Booster Facial Oil ve formě suchého oleje s naprosto mimořádným holistickým složením a komplexním působením pro zdraví, krásu a harmonii každého druhu pleti.

Unikátní přírodní složky díky svému působení zvyšují pružnost a pevnost pokožky, zlepšují její odolnost a zdraví, dokonale ji vyživují, hydratují a chrání – tak, aby výsledným efektem byla pleť zářící zdravím a pozitivní energií. Produkt je ideální péčí pro ženy i muže, kteří hledají čistou přírodní alternativu ke krémové či klasické olejové konzistenci. Lze využít jako denní i noční péči, limity se nekladou.

Je vytvořen z exkluzivní alchymické formule, která z něj činí akcelerátor energie a rozjasnění pleti a aktivátor tvorby kolagenu, s rostlinným bio-retinolem, biologickým filtrem ze zlatých řas a přírodními antioxidanty. Obličejový olej 100% přírodního původu, nemastný na dotek, se wellaging efektem, pro zářivou pleť plnou energie a vitality. Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště doporučený pro mdlou pleť, která chce vypadat zářivě a rozjasněně.

Jeho jedinečné složení obsahuje rostlinný bio-retinol a výtažek z kořene lufy, který má silné wellaging účinky. Je obohaceno olejem z baobabu, maruly, abissinie, švestky a karanji. Složení je doplněno panenským, organickým olejem z brutnáku lékařského, jojoby a šípků, které pečují o pokožku a vyživují ji. Synergie esenciálních olejů speciálně určených k péči o tón pleti, rozjasnění a wellness efekt pokožky obličeje a krku.

Doporučujeme určitě vyzkoušet i speciální kosmetické procedury této značky a navštívit některý ze salonů, kterých v Čechách není málo. Spojení aromaterapie, alchymie a síly přírody, udělá s vaší myslí i pokožkou neskutečné zázraky. ALQVIMIA obnovuje antické umění parfemářství kombinované se starověkými recepturami a tradičními alchymickými procesy. „Tajemstvím alchymie je transformace; V pozadí našeho snažení je hledání světla, hledání dokonalosti. Alchymie je transformace. A naše produkty transformují. Pracujeme s dvěma energiemi – Yin a Yang a s elementem vzduchu, s cílem sjednotit krásu s celkovým pocitem štěstí a pohody.“ řekl sám zakladatel značky Idili Lizcano.

Foto: archiv Alqvimia