Tajemná zahrada jako nový saunový svět Infinit v Senohrabech

Síť wellness center Infinit, která úspěšně provozuje moderní relaxační centra v Praze a Brně, otevřela dveře do nového wellness Infinit Sen v Senohrabech u Prahy a to rozhodně stojí za návštěvu.

Saunový svět je postaven v duchu tajemné zahrady, jež v sobě skrývá saunové truhly. Každá z nich v sobě má svůj poklad, na kterém se doslova vyřádili architekti. „Do našich nových wellness center jsme se rozhodli vkládat unikátní příběh přirozeně inspirovaný daným místem, jeho atmosférou a okolím,“ vysvětluje záměr Vlastislav Novotný, majitel sítě wellness Infinit. „V zahradě je klid a prostor pro vlastní mysl, čerpat energii lze nejen ze stromu života, ale z každé tajemné saunové truhly, jezírka i různých zákoutích zahrady. Klienti tu zažijí nádherné výhledy na okolní kopce a lesy, výlety do podvědomí, mohou prožít všechny své emoce a zpomalit dech,“ doplňuje Lukáš Vondráček, hlavní architekt společnosti Infinit, který se podílel na návrzích spolu s architektonickým studiem Reaktor.

V saunovém světě se nachází pět saunových místností, finská panoramatická, medová, bylinková, sadová, ceremoniální sauna. K odpočinku vybízí prosvětlená relaxační místnost  tzv. oranžerie, které dominuje světlík a všudypřítomné zavěšené živé rostliny. K dispozici jsou lehátka či posezení. Venkovní relaxační zóna vybízí k pozorování dění v zahradě z lehátka. Občerstvit se klienti mohou ve fresh baru, kde je každý den připravené čerstvé a lehké občerstvení.  Pro ochlazení mohou návštěvníci kromě přírodního jezírka využít také ochlazovací zóny se sprchami, které jsou vytvořeny ve stylu kamene. V letním období se lze opalovat na slunných zónách s lehátky. Saunovou část doplňují dvě masážní místnosti se širokou nabídkou masáží, procedur a zážitkových balíčků. Hosté mohou využít také nabídku pobytových balíčků s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu Sen, který v roce 2020 prošel celkovou rekonstrukcí. Do budoucna by si majitel sítě wellness Infinit Vlastislav Novotný přál rozšíření centra o venkovní část s termální SPA zónou. „Doufáme, že budeme moci pokračovat v dalších etapách, kde nebude chybět termální venkovní bazén a krásná slunná zahrada k opalování,“ popisuje jednatel společnosti Infinit

Za naši redakci můžeme síť saunových světů pod značkou Infinit jen doporučit. Nestává se často, že na místě dostanete přesně to, co vidíte na webu nebo v propagačních materiálech, ale Infinit je světlou vyjímkou. Naprosto splnil očekávání milovníků saunování a určitě jej považujeme za příjemné místo k relaxaci, kam se vracet znovu a znovu. Speciální body dáváme personálu wellness, ten byl vstřícný a profesionální.