Šampaňské Mumm Ice Xtra výjimečný společník pro letní dny

Během horkého letního dne byl Mumm Ice Xtra hlavním a osvěžujícím společníkem, který umocnil prožitek akce pro pozvané hosty na terase hotelu Four Seasnons v Praze.

Mumm Ice Xtra představuje jedinečnou interpretaci s recepturou připravenou vyvážit veškerý kontrast šampaňského v kontaktu s ledem. Výjimečně svěží šampaňské jednoho z nejúspěšnějších výrobců šampaňského domu G.H.­ Mumm má optimální teplotu pro požitek nastavenou přibližně na 6 °C. Nejlepší spojenec nejen pro podávání s ledem, ale také k doplnění čerstvými ingrediencemi, jako je grapefruit, mango, ananas nebo dotek bazalky. Mumm Ice Xtra je výjimečně svěží šampaňské plné kontrastů s příjemně zaoblenou chutí, které je ideální i jako součást koktejlů. Moderní alternativa tradičních demi-sec šampaňských vín značky Mumm je díky dosážnímu likéru z vín zrajících v sudech po karibských rumech originálním vínem s jemnými exotickými a dřevitými tóny.

V létě, kdy má luxusní hotel Fours Seasons otevřené venkovní terasy s výhledem na Vltavu, Karlův most a Pražský hrad, nabízí unikátní atmosféru večera a přímo vybízí k přípitku na léto se šampaňským na ledu. Šampaňské Mumm Ice Xtra má intenzivní zlatavě žlutý odstín s jemnými jantarovými odlesky a živým perlením. Jemné dřevité aroma přechází do exotických tónů vanilkového lusku s náznakem zralého manga a ananasu, vyvážených vůní pralinek a mléčného karamelu. Bohatá chuť medu a nugátu skvěle doplňuje sladké tóny pralinky, vanilky a cedru. Na patře je elegantně kulatá a strukturovaná. Osvěžující dotek dřevitého aroma zvýrazňuje sladkost vína a přináší dlouhý a příjemný závěr. Víno zraje po dobu nejméně 20 měsíců ve věhlasných sklepích šampaňského domu G.H.Mumm.

Moderní alternativu tradičních demi-sec šampaňských vín značky G.H. Mumm si nenechala ujít řada hostů včetně známých osobností. Všichni si přišli vychutnat večer a společně připít na léto. Šampaňské, které bylo speciálně vyvinuto pro mixologii, bylo servírováno v bílých sklenicích, které korespondovaly i s barevným provedením láhve s ikonickou červenou stuhou zdobící všechny láhve Mumm. Operní pěvec Petr Nekoranec, nejvýraznější osobnost mladé české generace a sólista Opery Národního divadla, se s dámami herečkou Zuzanou Stivínovou, Vlastinou Svátkovou, spisovatelkou Barbarou Nesvadbovou a mnohými dalšími hosty shodli na jediném: že osvěžující varianta šampaňského Mumm Ice Xtra v kombinaci s několika kostkami ledu je bude provázet celé léto.