Prague Polo Cup 2019

Milovníci póla, jezdectví, nevšedních zážitků a nádherných outfitů se tuto sobotu sešli na již sedmém ročníku prestižního mezinárodního pólo turnaje – Prague Polo Cup 2019, jehož finále se konalo na farmě Levín.

V sobotu 14.9.2019 se konalo finále jedinečné gentlemanské hry v koňském pólu Prague Polo Cup 2019, a to již tradičně na farmě Levín. Finálový zápas byl vyvrcholením dvoudenního, adrenalinem nabitého klání mezi jednotlivými pólo kluby. Ve finále změřili síly zástupci čtyř týmů složených z hráčů z celého světa: Německa, Maďarska, USA, Slovenska a samozřejmě, Česka, kteří reprezentovali teamy značek ALO Diamonds, Aston Group, Veuve Clicquot. Vítězem velkého finále sestal team Alchymist Luxury Hotel . Za tým Alchymist hráli hráči ze skvělých polo klubů- Put La Estancia z Budapešti a Mashomack Polo Club NY USA.

Vlevo Janina Šlemínová ze Star events a vpravo pořadatelka Prague Polo Cup Nina Popová.

Skvělou atmosféru této výjimečné sportovně – společenské události jen podtrhlo nádherné, letnípočasí, což se odrazilo na bohaté účasti široké veřejnosti , pozvaných hostů a partnerů turnaje, zástupců mezinárodních společností a zároveň milovníků koňského póla. Společenská zóna byla rozzářená oranžovými slunečníky značky francouzského šampaňského VeuveClicquot, který je dlouholetým partnerem polo turnajů po celém světě, v čele se slavným New YorkPolo Classic a Punta del Este. Tuto tradici úspěšně udržuje již 10 let i v České republice. Přítomné dámy zdobily krásné klobouky či fascinátory, elegantní outfity, pány pak stylové vycházkové obleky.

Atmosféru dotvářely luxusní vozy.

Prague Polo Cup od prvního ročníku spojil své síly se značkou, jež je ve světě koňského póla naprostou jedničkou. Exkluzivním dodavatelem profesionální výbavy pro Prague Polo Cup byla i tento rok mezinárodní značka La Martina. Duely komentovali Dean Bedford, srdcem i duší zarytý milovník a hráč koňského póla a také Jan Zavazal , který přebírá zkušenosti v komentování póla od svého kolegy. Oba komentátoři turnaje dotvářeli svým vzrušením nabitou atmosféru koňského Levína.

Blogerka Oliwye Soukupová v klobouku Libky Safr.