Accor otevře Swissôtel v srdci lázeňské oblasti v České republice

Accor, přední světová skupina v oblasti hotelnictví, rozšiřuje své portfolio v Evropě. Vzala si pod svou správu nový pětihvězdičkový resort Swissôtel Mariánské lázně resort & Spa. Resort se stane destinací pro odpočinek a nabídne množství volnočasových i wellness aktivit. První hosty přivítají v roce 2024. Pro český cestovní průmysl je to jen další potvrzení, že jsme pro turisty stále top lokalitou a investoři se tu nebojí utrácet své peníze.

Prémiový pětihvězdičkový Swissôtel najdete v České republice v Mariánských Lázních, které již dlouho jsou známou lázeňskou a volnočasovou destinací. Nové místo vznikne sloučením pěti monumentálních objektů. Impozantní Swissôtel Mariánské Lázně Resort & SPA vynikne moderním designem fasády a proskleným atriem s přirozeným světlem velkoryse prosvětlujícím celý areál.

Hostům, kteří nový hotel navštíví, se dostane příjemného času plného relaxace, klidu a pohody ve 130 krásně navržených, moderních a pohodlných pokojích. Nezapomenutelný zážitek umocní zalesněné kopce v kombinaci s historickými ulicemi a monumentálními budovami města. V okolí lázní Swissôtelu Mariánské Lázně Resort & SPA, zpívající fontány a hlavní kolonády, je spousta známých míst a sportovního vyžití jako je sjezdovka, známý motocyklový závodní okruh a jediný královský golfový klub mimo země Commonwealthu a zároveň nejstarší golfový klub v České republice.

Investorem a majitelem hotelu je Společnost Grathon Business a.s, která dodává projekty v širším evropském měřítku. „Česká republika je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších turistických destinací ve střední Evropě známou svým kulturním bohatstvím, monumentálními stavbami a přírodními léčivými minerálními prameny, které přitahují návštěvníky z celé Evropy. Jsme rádi, že můžeme naši značku Swissôtel přinést do Mariánských Lázní, druhého největšího lázeňského města v České republice. Tímto projektem si klademe za cíl poskytnout chvíle relaxace tělu i duchu i ne hned patrné vizuální dojmy prostřednictvím jedinečného designu budovy. Věříme, že naše místo, atraktivní svou architekturou, přispěje ke zvýšení počtu hostů Mariánských Lázní, které jsou bezpochyby kulturním dědictvím, které je třeba zažít na vlastní kůži.“ , říká, Frank Reul, viceprezident společnosti Accor pro rozvoj Severní Evropa – Východní Evropa a Balkán.

Výběr společnosti Accor jako našeho partnera byl založen na dlouholetých zkušenostech a diverzifikovaném portfoliu mezinárodně uznávaných značek. Accor je pro nás symbolem výjimečného designu, nejvyšších standardů a nezapomenutelných zážitků. Spolupráce s tímto světovým lídrem v hotelnictví nám dává neuvěřitelné možnosti rozvoje prémiových hotelových služeb ve známém regionu České republiky. Věříme, že Mariánské Lázně v rámci České republiky i celého regionu díky Accoru dále posílí svůj status oblíbené volnočasové destinace s jedinečnými zážitky a luxusem „, dodává společnost Grathon Business a.s.

Foto: Accor