Anna Sui Fantasia Rose, růžové zlato v ikonickém flakonu

Květinově dřevitá vůně Fantasia Rose se otevírá pikantním bergamotem a smyslným lesním ovocem s pižmovou stopou Ambrette. Romantická růže a sladká pelargónie v srdci vytvářejí kouzelnou kytici obohacenou o akvatické tóny. Hluboká dřevitost, kterou poskytuje ambrové dřevo a vetiver, skvěle doplňuje lehčí horní a střední tóny vůně. Pižmo uzemňuje vůni svou jemností.

Vůně Fantasia Rose je jako romantická květina a základní kámen mých mnoha návrhů. Je předurčena zazářit v okouzlujícím světě řady Fantasia jako nejnovější přírůstek do rodiny”, říká Anna Sui.

V zemi plné krásných okvětních lístků a slunečního svitu se jako růžové zlato zjevila Fantasia Rose, nejnovější přírůstek do oblíbené kolekce vůní Fantasia. Objevte snový vesmír, kde jednorožci tančí, hrají si a dovádějí ve svém bezstarostném štěstí, v nekonečných polích rozkvétajících růží. Design Fantasia Rose se změnil tak, aby odpovídal jemným okvětním lístkům čerstvé růže. Jemné růžové zlato obklopuje ikonického jednorožce Fantasia a zdobí elegantní detaily flakonu. Každá vůně této řady je dodávána v elegantní krabičce s reliéfními detaily a růžovým zlatem zdobícím okraje.

Hlava: ambrette, bergamot, lesní plody
Srdce: růže, akvatické tóny, geranium
Základ: amberwood, vetiver, pižmo

Cena za 30ml: 1350Kč

Foto: Aprodelta